Blog

opel astra autobecchi vlci žilina žltý s polep
Auto Becchi športová rodina sa rozrastá

Už niekoľko rokov patrí Auto Becchi medzi hrdých partnerov žilinského futbalového tímu. Tento rok sa naša športová rodina rozrástla o ďalšieho člena. V januári 2024 sme mali česť odovzdať vozidlá Opel a pridať sa tým do vlčej svorky nášho nového partnera – žilinského hokejového tímu DOXXBET Vlci Žilina. 

Rýchly a bezpečný presun po ihrisku aj mimo neho je jedným zo základných krokov k víťazstvu. Preto sme spojili svoje sily s jedným z najsilnejších tímov v kraji a spoločne vybrali vozidlá, ktorých cieľom je zabezpečiť dokonalú mobilitu pre zamestnancov naprieč celým tímom. Pretože práve mobilita umožňujúca zabezpečiť maximálny servis pre hráčov, či rýchlo vybaviť povinnosti a náležitosti spojené s organizovaním zápasu, je podľa vedenia tímu, pre ich prácu často najdôležitejším aktívnom.

Pre žilinských Vlkov sme z nášho portfólia vybrali vozidlá od nováčika v našej ponuke – značky Opel. Vozový park tímu sa vďaka našej spolupráci rozrástol o 2 nové vozidlá. Konkrétne išlo o modely Crossland a Astra. Tieto modely sú zamerané na maximálny komfort pri cestovaní. A to najmä vďaka pohodlným sedadlám a príjemnému odhlučneniu kabíny. Nech už teda pracovné povinnosti zavedú Vlkov kdekoľvek, ich cesta bude rýchla, obratná a bezpečná, rovnako ako kĺzanie sa korčúľ po ľade.

opel astra autobecchi vlci žilina žltý s polep

vedenie Auto Becchi a Doxxbet Vlci pri preberaní vozidiel

Dôvody, prečo sa spoločnosť Auto Becchi rozhodla podporiť žilinský hokej, ozrejmuje Peter Belinský mladší: ,,Žilinských Vlkov vnímame ako tím, ktorý je dravý a plný mladých talentovaných športovcov. Klub nezabúda na rozvoj mládeže, máme tu silnú základňu mladých hokejistov. Vďaka tomu podľa nás prispieva k rozvoju slovenského hokeja. Je nám blízke, že práve takýto ambiciózny tím v Žiline máme. Páči sa nám filozofia klubu – kam smeruje a aké má ciele. Preto sme sa rozhodli pridať ruku k dielu aj my a pomôcť klubu tým, čo vieme najlepšie – zlepšením mobility.”

žilinskí hokejisti v Opel Astra od Auto Becchi

žilinské hokejisti pri preberaní Opel Astra v showroome Opel Auto Becchi

Vlkom prajeme veľa síl a mentálnej odolnosti do blížiaceho sa play-off a zároveň veríme, že budú dobrými vzormi pre mladých vĺčkov, ktorí k nim vzhliadajú a spoločne sa motivujú k ďalšej práci. Radi budeme na tej ceste spolu s nimi.

Leave a Comment