Opel Astra

🔋 Motor, pohon, prevodovka
Benzín: 1.2 TURBO (110/130 koní), 6-stupňová manuálna alebo 8-stupňová automatická prevodovka, predný pohon
Diesel: 1.5 CDTI (130 koní), 8-stupňová automatická prevodovka, predný pohon
Plug-in hybrid (GSE 225 koní): 1.6 TURBO (180 koní) + elektromotor (45 koní)
Electric: 156 koní

🧰 Servis a záruka
Spaľovacie motory: 2 roky bez obmedzenia nájazdu km + 3 roky na motor, prevodovku a rozvody do 150 000 km.
Plug-in hybrid: 2 roky bez obmedzenia nájazdu km + 3 roky na motor, prevodovku a rozvody do 200 000 km.

💲Financovanie Opel
Opel FLEXLEASE (leasing)
Opel Paušál (operatívny leasing)

🛜 Mobilná aplikácia
myOpel

⭐ Bezpečnosť
Pokročilý automatizovaný systém riadenia vozidla Intelli-Drive 2.0 a LED Matrix svetlá IntelliLux Pixel až so 168 adaptívnymi segmentami pre dokonalé osvetlenie vozovky.

📱 Infotainment
Pure Panel (10″) s 10″ digitálnym prístrojovým panelom (IntelliHUD). Navigácia s hlasovým asistentom, s bezdrôtovým Android Auto a Apple CarPlay. Intelli-HUD – zobrazenie 4 kamier, vďaka ktorým viete kontrolovať okolie vozidla z obrazovky a ľahko manévrovať pri parkovaní.

💺Komfort
Sedadlá s certifikáciou AGR – nemecká asociácia AGR združuje lekárov a terapeutov so špecializáciou na bolesti chrbta. Tieto sedadlá zaručujú správne a pohodlné sedenie za volantom pre eliminovanie bolesti chrbta. Čalúnenie týchto sedadiel môže byť aj v prémiovej koži Nappa.
Intelli-Air – systém sledovania kvality vzduchu „Clean Cabin“

🛥️ Možnosť ťažného zariadenia

OPEL ASTRA

Vítame vás vo svete pokročilého automobilového dizajnu s najnovšou generáciou Opel Astra, dostupnej práve u nás v Auto Becchi v Žiline. Nová Astra je víťazom súťaže reddot 2023 v kategórii car design. Tento štýlový kompaktný hatchback kombinuje moderný vzhľad s modernými technológiami, ktoré prinesú bezpečnosť a komfort celej posádke.

Opel Astra je vozidlo overené generáciami. Určené je pre ľudí, ktorí majú radi komfortné a ničím nerušené cestovanie. Vhodné je preto ako rodinné auto, ale aj ako manažérske auto na hltanie veľkého množstva kilometrov. Opel Astra je technologicky pokročilé auto, ktoré ponúka celý rad technológií zameraných na pohodlie za volantom – od pokročilých jazdných asistentov, certifikovaných sedadiel AGR, skvelých svetiel IntelliLux LED až po systém monitorovania kvality vzduchu v interiéri.

Opel Astra ponúka široké množstvo balíčkov a príplatkovej výbavy, vďaka čomu si viete vozidlo nakonfigurovať presne podľa svojich predstáv.
základná výbava obsahuje napríklad čítačku dopravných značiek, rekuperáciu brzdnej energie, LED predné svetlomety, parkovacie senzory vpredu a vzadu, dažďový a svetelný senzor, digitálny prístrojový panel, Apple CarPlay a Android Auto. V rámci akcii bývajú dostupné aj zvýhodnené výbavy, napríklad Smile.

V ponuke motorizácii je dostupná:

Opel Astra GSe

Ako mať výkonné a zároveň ekologické auto? Opel Astra GSe je najvýkonejšší variant modelu Astra. Kombinuje benzínový 4-valcový motor 1.6 TURBO a elektromotor pričom celkový systémový výkon je 225 koní. Keďže ide o plug-in hybrid (PHEV), po dobití vozidla je možné jazdiť čisto na elektrinu. Lithium-Ion batéria má kapacitu 12,4 kWh, nabiť z wallboxu sa dá za 3 hodiny a 50 minút a dojazd čisto na elektrinu je 64 kilometrov. Zrýchlenie z 0-100 km/h za 7,5 sekundy.

Opel Astra Electric

Opel Astra je dostupná aj v čisto elektrickej verzii v 7 farbách karosérie. Udávaný dojazd až 416 km, nabitie z 20 % do 80 % za 30 minút a výkon 156 koní. Energia sa ukladá do lítiovo-iónového akumulátora s kapacitou 54 kWh. Batéria je rozdelená na 102 článkov je uložených v 17 moduloch. Spotreba len 12,7 kWh/100 km. Astra Electric sa nabije na 80 percent kapacity približne za 30 minút na rýchlonabíjacej stanici s max. výkonom 100 kW. Elektrická Astra je štandardne vybavená trojfázovou palubnou nabíjačkou 11 kW pre wallbox.

Pre viac informácií o možnostiach financovania kontaktujte našich predajcov Opel Auto Becchi.
Pozrite si skladové vozidlá Opel Astra.