Aktuality

Spoločne za víťazstvami: Keď sa spoja tí najlepší

Spoločnosť Auto Becchi a žilinský futbalový tím MŠK Žilina spolupracujú už šťastných 7 rokov. Za toto obdobie stihli Šošoni rozšíriť svoj vozový park o viacero kvalitných vozidiel. Najnovšie prírastky odovzdalo Auto Becchi svojmu dlhoročnému partnerovi minulý týždeň. Celkovo išlo o 12 vozidiel rôznych značiek a modelov.

Cieľom je zabezpečiť bezpečnú mobilitu pre realizačný tím mužstva „A“, vedenie a mládežníckych trénerov. A to nech ich už pracovné výzvy zavedú do akýchkoľvek terénnych podmienok a v akomkoľvek počasí. Pretože podobne ako MŠK Žilina na ihrisku, ani Auto Becchi nič nenecháva na náhodu.

Na ceste za úspechom je vždy najdôležitejší dokonale vystavaný a vyvážený tím. A to ako na ihrisku, tak aj mimo neho.

Zástupcovia oboch spoločností preto spolu vybrali mix mestských vozidiel, crossoverov a diaľničných šípov s pestrou paletou motorizácií – benzínové, naftové aj mild-hybridné. Nový vozový park pre MŠK Žilina je zložený z vozidiel značky Kia, Alfa Romeo, Fiat a Jeep. Všetky tieto značky ponúkajú na vozidlá zo svojho portfólia nadštandardnú záruku:

  • značka Kia 150 000 km alebo 7 rokov,
  • značky Alfa Romeo, Fiat a Jeep 200 000 km alebo 5 rokov.

Sú preto ako stvorené na každodenné stovky kilometrov. A tie futbalisti nabehajú nielen na ihrisku, ale aj na ceste za futbalovou agendou.

Alfa romeo tonale červenej farby polepené logom mšk žilina

tím auto becchi a futbalisti mšk na štadióne

Sme radi, že po ťažkom období viacerých kríz sa podarilo obidvom spoločnostiam zhlboka nadýchnuť a pokračovať v partnerstve, ktoré je pevnejšia ako predtým. Naša spolupráca je spojená ako aj po minulé roky prostredníctvom „slovenskej“ značky Kia. Spoluprácu sme však obohatili o tradičnú značku v oblasti motoršportu – Alfa Romeo, ktorá je dlhodobo synonymom športovej DNA. Veríme, že vďaka tejto spolupráci nadviažeme na doterajšie obchodné úspechy Auto Becchi a športové úspechy MŠK Žilina,“ hovorí riaditeľ Auto Becchi Branislav Jakubov.

Spoluprácu pozitívne hodnotí aj generálny riaditeľ MŠK Žilina, pán Karol Feranec:

Naša spolupráca vznikla ešte v majstrovskej sezóne 2016/2017, pričom slovo dôvera a spoľahlivosť najlepšie vystihuje doterajšie partnerstvo. S futbalom je spojené cestovanie či presný time management, a preto potrebujeme mať za sebou silného a spoľahlivého partnera v oblasti dopravy a logistiky. Sme radi, že sa už dlhoročne môžeme spoľahnúť na lokálneho predajcu Auto Becchi, s ktorým nás okrem lásky k žilinskému futbalu spája drajv, vytrvalosť a neustále napredovanie.

žilinskí futbalisti pri prevzatých autách

detail auta s polepom spoločne za víťazstvami

Tešíme sa na ďalšie triumfy a víťazstvá, ktoré prinesie spolupráca medzi elitným slovenským futbalovým tímom a najlepším Autopredajcom na Slovensku.

Leave a Comment