Opel Crossland

🐎 Motor, pohon, prevodovka
Benzín: 1.2 TURBO (110/130 koní), 6-stupňová manuálna alebo 6-stupňová automatická prevodovka, predný pohon
Diesel: 1.5 CDTI (130 koní), 6-stupňová manuálna prevodovka, predný pohon

🧰 Servis a záruka
Spaľovacie motory: 2 roky bez obmedzenia nájazdu km + 3 roky na motor, prevodovku a rozvody do 150 000 km

💲Financovanie Opel
Opel FLEXLEASE (leasing)
Opel Paušál (operatívny leasing)

🛜 Mobilná aplikácia
myOpel

⭐ Bezpečnosť
5 hviezdičiek v EURO NCAP (2017). Automatické núdzové brzdenie, LED svetlomety so systémom AFL, sledovanie slepého uhla, senzor únavy vodiča, detekcia chodcov pred vozidlom, varovanie pred čelnou kolíziou

📱 Infotainment
Audiosystém Multimedia s 7″ dotykovým displejom, navigačný systém 5.0 IntelliLink. Android Auto a Apple CarPlay

💺Komfort
Predné sedadlá s certifikáciou AGR – nemecká asociácia AGR združuje lekárov a terapeutov so špecializáciou na bolesti chrbta. Tieto sedadlá zaručujú správne a pohodlné sedenie za volantom pre eliminovanie bolesti chrbta.

⛰️ Intelli-Grip – jazdné režimy na uľahčenie trakcie v ľahkom teréne alebo počas nepriaznivého počasia

OPEL CROSSLAND

Opel Crossland dostupný v Opel Žilina Auto Becchi. Modelový rok Opel Crossland 2024 s prívlastkom Family je univerzálnym rodinným crossoverom pre mamičky aj oteckov. Crossland je k dispozícii s benzínovými alebo naftovým motorom. Výkon sa pohybuje od 110 do 130 koní, vďaka čomu sa nemusíte báť Crossland poriadne naložiť a bezpečne obiehať. Na výber je manuálna aj automatická prevodovka. Crossland má aj nadštandardný volič jazdných režimov Intelli-Grip, ktorý pomáha vodičovi napríklad v ľahkom teréne alebo na zasneženej ceste.

Crossland poskytuje jeden z najväčších a najflexibilnejších batožinových priestorov v triede malých crossoverov – so základným objemom 410 litrov, ktorý možno rozšíriť až na 1 255 litrov. Ako jeden z mála vo svojej triede ponúka samostatne posuvné a sklopné zadné sedadlá delené v pomere 60/40 s lakťovou opierkou. Vďaka tomu si môžu cestujúci vzadu urobiť viac miesta na nohy, poprípade tak uľahčiť montáž detskej autosedačky. v rámci rodinnej výbavy je veľmi cenený asistent pre automatické zaparkovanie vozidla s panoramatickou kamerou. Ten s ľahkosťou zaparkuje za vás na miestach, kde by to bolo pre človeka náročné. Aby bolo rodinné auto dokonalé, nechýba ani možnosť montáže ťažného zariadenia.

Okrem výkonu Crossland ponúka aj balík bezpečnostných asistentov, aby bola celá posádka proaktívne  chránená. Ide najmä o systémy protikolízneho brzdenia, sledovanie slepého uhla alebo senzor únavy vodiča. O skvelú viditeľnosť najmä v noci sa starajú LED predné svetlomety s funkciou AFL, teda s automatickým prepínaním diaľkových svetiel. V rámci komfortu pre vodiča sú k dispozícii vyhrievané predné sedadlá, vyhrievaný kožený volant a vyhrievané čelné sklo.

Rodičia v rodinnom aute si zaslúžia komfort počas dlhých ciest napríklad k moru. Crossland je k dispozícii s certifikovanými ergonomickými sedadlami AGR, ktoré sú nastaviteľné v rôznych smeroch a zabepečujú maximálny komfort bez bolesti chrbta.

Pre viac informácií o možnostiach financovania kontaktujte našich predajcov Opel Auto Becchi.
Pozrite si skladové vozidlá Opel Crossland.