Opel servis

AUTORIZOVANÝ SERVIS OPEL V ŽILINE

V autorizovanom servise Opel v Žiline realizujeme všetky servisné úkony vrátane riešenia poistných udalostí. Vykonávame záručné aj pozáručné servisné prehliadky a úkony. V rámci úkonov nechýba diagnostika vozidla, klampiarske práce, dezinfekcia klimatizácie, sezónne prehliadky, prezúvanie pneumatík a ďalšie. Auto Becchi má k dispozícii vlastnú autolakovňu, v ktorej vieme dôkladne lakovať ktorékoľvek diely na aute aj s ohľadom na materiál, z ktorého sú vyrobené.

Pri vykonávaní servisu vozidla zabezpečujeme bezplatný aktívny príjem t.j. kontrola bŕzd na brzdovej stolici, test tlmičov, zameranie geometrie, nastavenie svetlometov, diagnostika.

Naši zamestnanci sa pravidelne úspešne zúčastňujú všetkých školení, ktoré sú vykonávané technikmi z automobilky Opel. Náš personál je do detailu vyškolený aj na problémy s elektronikou a softvérom, keďže týchto prvkov je vo vozidlách čoraz viac. Servis vykonávame na vozidlách Opel so spaľovacím ako aj elektrickým ústrojenstvom.

V rámci nadštandardných služieb ponúkame aj pick-up servis, čo znamená, že vozidlo preberieme u vás doma (alebo na inom mieste podľa dohody) a po servise vám ho privezieme naspäť. Pokiaľ potrebujete plnú mobilitu počas pracovného dňa, vieme vám na dobu servisu zabezpečiť náhradné vozidlo.

Samozrejmosťou sú u nás aj nadštandardné služby.  Ide napríklad o montáž dodatočných zariadení resp. príslušenstva – ťažiskové zariadenie, parkovacie senzory, 12V zásuvky, strešné lyžiny a ďalšie príslušenstvo. Vykonávame tiež umývanie a leštenie vozidiel vrátane dezinfekcie klimatizácie a interiéru ozónom.

Zabezpečíme vám kompletnú kontrolu a prípravu vozidla na TK a, samozrejme, aj s vykonaním samotnej TK.

Objednať do servisu sa môžete telefonicky alebo e-mailom. Využite kontakty Opel alebo nás kontaktujte prostredníctvom online formuláru.