PON-PIA: 8:00 - 17:00, SOB: 9:00 - 13:00

O nás

O NÁS

Spoločnosť Auto Becchi, s.r.o. vznikla v roku 2009 a stala sa predajným a servisným centrom talianskych áut v Žiline.

Na začiatku to boli značky Fiat, Fiat Professional a Alfa Romeo.

Od 1. septembra 2015 do portfólia pribudla aj značka KIA. Toto si však vyžadovalo rozšírenie priestorov, a preto sme od tohto dátumu otvorili novú prevádzku na Košickej ulici 1601 v Žiline, kde je dodnes umiestnený predaj a servis vozidiel KIA postavený v najvyššom štandarde RED CUBE a vybavený najnovšími technológiami potrebnými na servis motorových vozidiel.

1. mája 2017 sme sa stali aj dealerom vozidiel ikonickej športovej značky Abarth a zároveň sme otvorili nový showroom a servis na ulici Pri Celulózke v Žiline. V tomto showroome sa nachádza PREDAJ a SERVIS vozidiel Abarth, Fiat, Alfa Romeo a Fiat Professional. Týmto krokom sme sa stali jedným z najväčších servisno-predajných centier automobilov v Žiline.

V roku 2020 sme sa stali autorizovaným predajcom a servisným strediskom značky JEEP v Žiline a rozšírili tak portfólio o túto značku. V súčasnosti je JEEP súčasťou koncernu STELLANTIS, ktorý vznikol v roku 2021 zlúčením koncernov PSA a FCA. Značka JEEP je aktuálne výhradne orientovaná na vozidlá triedy SUV, kde poskytuje vysokú pridanú hodnotu prostredníctvom svojich výhradných offroad skúseností zo svojej histórie.

 

Pozrite sa, ako to u nás vyzerá