O nás

O NÁS

Spoločnosť Auto Becchi, s.r.o. vznikla v roku 2009 a stala sa predajným a servisným centrom talianskych áut v Žiline.

Na začiatku to boli značky Fiat, Fiat Professional a Alfa Romeo.

Od 1. septembra 2015 do portfólia pribudla aj značka Kia. Toto si však vyžadovalo rozšírenie priestorov, a preto sme od tohto dátumu otvorili novú prevádzku na Košickej ulici 1601 v Žiline, kde je dodnes umiestnený predaj a servis vozidiel KIA postavený v najvyššom štandarde RED CUBE a vybavený najnovšími technológiami potrebnými na servis motorových vozidiel.

1. mája 2017 sme sa stali aj dealerom vozidiel ikonickej športovej značky Abarth a zároveň sme otvorili nový showroom a servis na ulici Pri Celulózke v Žiline. V tomto showroome sa nachádza PREDAJ a SERVIS vozidiel Abarth, Fiat, Alfa Romeo a Fiat Professional. Týmto krokom sme sa stali jedným z najväčších servisno-predajných centier automobilov v Žiline.

V roku 2020 sme sa stali autorizovaným predajcom a servisným strediskom značky JEEP v Žiline a rozšírili sme tak portfólio o túto značku. V súčasnosti je JEEP súčasťou koncernu STELLANTIS, ktorý vznikol v roku 2021 zlúčením koncernov PSA a FCA. Značka JEEP je aktuálne výhradne orientovaná na vozidlá triedy SUV, pri ktorých poskytuje vysokú pridanú hodnotu prostredníctvom výlučne svojich offroad skúseností z vlastnej histórie.

V novembri 2023 do portfólia pribudla aj značka Opel so samostatnou prevádzkou v Žiline, v ktorej vykonávame autorizovaný predaj a servis vozidiel Opel. Naše portfólio tak rozšírila už tretia prevádzka spoločnosti Auto Becchi a zároveň šiesta značka koncernu Stellantis.
Opel logo
Jeep logo
Abarth logo
Fiat
Alfa Romeo
Fiat Professional
Kia

Pozrite sa, ako to u nás vyzerá