Ocenenia

Ocenenia

Autopredajca roka 2023 v Žilinskom kraji

V roku 2023 sme obhájili víťazstvo v ankete Autopredajca roka 2023 v Žilinskom kraji (kategória Autorizovaný predajca) z rokov 2021 a 2020. Celkovo bolo zapojených 1 579 predajcov a odovzdaných bolo 29 384 hlasov. Z ocenenia sa tešíme o to viac, že v súťaži bolo zapojených ešte viac predajcov, než minulé roky. Ďakujeme za všetky Vaše hlasy, vernosť a spätnú väzbu, vďaka ktorej zlepšujeme naše služby.

Certifikát Autopredajca roka 2023 v Žilinskom kraji - Auto Becchi

Autopredajca roka 2022 na Slovensku

Auto Becchi sa za rok 2022 stalo celoslovenským víťazom ankety Autopredajca roka 2022 v kategórií Autorizovaný predajca, ktorú organizuje portál Autobazar.EU. 8. ročníka ankety sa zúčastnilo 23 016 responedentov, ktorí vyberali spomedzi 1 454 predajcov na celom Slovensku. Sme radi, že náš proklientsky a ľudský prístup bol ocenení víťazstvom v tejto ankete. Ďakujeme všetkým, ktorí zahlasovali za Auto Becchi v tejto ankete a stali sme sa tak slovenským lídrom v oblasti predaja nových osobných vozidiel.

Platinum Prestige 2021 pre Auto Becchi

Platinum Prestige je prestížne ocenenie, ktoré udeľuje Kia Corporation 2 % najlepších dílerstiev Kia na svete. Auto Becchi získalo toto ocenenie pre rok 2021, ktoré reprezentuje excelentnú kvalitu služieb, výborné obchodné výsledky a nadštandardnú zákaznícku spokojnosť. Toto ocenenie sa udeľuje každý rok, pričom ho udeľuje globálne zastúpenia značky Kia v kórejskom meste Soul. Ocenenie odovzdali prezident spoločnosti, Tea Kun Yang, generálny riaditeľ Marián Hoffer a obchodný riaditeľ Andrej Anger.

Reakcia majiteľa spoločnosti Auto Becchi, s. r. o., Petra Belinského: „Sme mimoriadne hrdí na tento úspech, ktorý vnímame na jednej strane ako uznanie za odvedenú prácu, ale na druhej strane ako záväzok do ďalších rokov, kedy Kia predstaví a uvedie zákazníkom svoje inšpiratívne nápady do reality.“

Krajský víťaz v kategórii AUTORIZOVANÍ PREDAJCOVIA 2021

Autobazár roka je celoslovenská anketa organizovaná portálom Autobazar.EU, v ktorej sa hľadá najlepší autobazár a autorizovaný predajca na Slovensku. Ročník 2021 je v poradí už 7. ročníkom tejto prestížnej ankety. Anketa bola pripravená v spolupráci s Autobazar.SK, Autovia.SK a Bazar.sk. Verejnosť mohla prostredníctvom formulára na stránke autobazarroka.sk hodnotiť najlepšie autobazáre a autorizovaných predajcov na Slovensku. Vďaka Vašim hlasom sme si obhájili prvenstvo v kategórii AUTORIZOVANÍ PREDAJCOVIA v Žilinskom kraji. Srdečne ďakujeme!

Krajský víťaz v kategórii AUTORIZOVANÍ PREDAJCOVIA 2020

Autobazár roka je prestížna celoslovenská anketa organizovaná portálom Autobazar.EU. Ročník 2020 je už 6. úspešným ročníkom v rade. Anketa bola pripravená v spolupráci s Autobazar.SK a Autovia.SK. Od 07.10. 2020 do 15.01. 2021 verejnosť vyberala prostredníctvom formulára na stránke autobazarroka.sk najlepšie autobazáre a autorizovaných predajcov na Slovensku. Do ankety sa zapojilo takmer 24 000 hlasujúcich, ktorí rozhodli o víťazoch v daných kategóriách na Slovensku za rok 2020. Vďaka Vašim hlasom sme sa stali víťazom v kategórii AUTORIZOVANÍ PREDAJCOVIA v Žilinskom kraji. Srdečne ďakujeme!