Blog

Protiepidemiologické opatrenia v Auto Becchi

Protiepidemiologické opatrenia v Auto Becchi

dlhodobým a udržateľným cieľom u nás v Auto Becchi, s. r. o. je spokojnosť, bezpečnosť a dostupnosť našich služieb pre vás, našich klientov. To, že sa klienti na nás môžu vždy spoľahnúť je naším motorom vpred, aby sme aj počas zložitej pandemickej situácie mohli zabezpečiť komfort v našich servisoch a v showroomoch. Z tohto dôvodu sme pre vás stále dostupní, ako doteraz:

PON-PIA: 8:00 – 17:00
SOB: 9:00 – 13:00

Vďaka zodpovednosti celého nášho tímu a vás, našich klientov, môžeme aj naďalej poskytovať naše služby, s výnimkou skúšobných jázd, tak ako doteraz. Prosíme vás teda aj naďalej o zodpovedné dodržiavania protiepidemiologických opatrení, akými sú nosenie rúška, dodržiavanie dostatočnej vzdialenosti a dezinfekcia rúk pred vstupom do priestorov.

K bezpečnostným opatreniam pristupujeme zodpovedne, a preto sú všetky naše priestory kompletne dezinfikované každý deň, čím eliminujeme možnosť infikovania sa zo vzduchu alebo z dotykových plôch v našich priestoroch.

Tešíme sa aj na vašu návštevu elektronicky, a to prostredníctvom stránky na Facebooku alebo prostredníctvom nášho webu, kde máme pre Vás pripravené aktuálne novinky, dostupné modely vozidiel skladom a mnoho informácií o aktuálnych ponukách našich značiek. Komunikovať s nami môžete prostredníctvom e-mailu, Facebook správ alebo chatu na našom webe v dolnej pravej časti obrazovky.

Prajeme Vám veľa zdravia a radosti s vašimi vozidlami.

Tím Auto Becchi ??

Leave a Comment