Blog

Letná servisná prehliadka za 15 € + 20 % zľava na príslušenstvo

Aby vás v letných horúčavách na aute nič nepríjemne neprekvapilo, dajte si svoje vozidlo značky Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep a Abarth skontrolovať ešte pred dovolenkou. V našom autorizovanom servise Auto Becchi skontrolujeme technický stav vášho vozidla teraz spoľahlivo v 20 bodoch overíme len za 15 €. Na cesty vyrazíte s dobrým pocitom a bez stresu.

Ako darček vám navyše pribalíme 14-dňovú asistenčnú službu POHODOVÁ JAZDA*, ktorú oceníte pri nečakaných udalostiach doma aj v zahraničí.

🎁 +DARČEK KU KONTROLE

Darček 14-dňovú asistenčnú službu POHODOVÁ JAZDA* si aktivujete kliknutím na link nižšie, zadaním potrebných údajov k vozidlu a jedinečného kódu, ktorý obdržíte v servise po absolvovaní Letnej kontroly.

👉 Objednať sa do servisu  

👉 Aktivovať asistenčnú službu

Ceny sú uvedené s DPH. Akcia platí v participujúcich servisoch do konca augusta alebo do vyčerpania zásob.
*14-dňový cestný asistenčný program ASA Turist 14. Platí pre osobné vozidlá do 10 rokov alebo 200000 km.
Právo na plnenie zo Zmluvy o asistencii vzniká najskôr za 7 dní po jej uzatvorení. Podrobnejšie informácie nájdete v osobitých podmienkach TU.

 

Letné príslušenstvo teraz s 20 % zľavou

Využite možnosti svojho vozidla na maximum a zoberte si na dovolenku všetko, čo môžete využiť pre oddych a relax. Zároveň sa nemusíte báť, že by ste si vozidlo zašpinili.
V našom autorizovanom servise Stellantis pre značky Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep a Abarth  teraz môžete vybrané letné doplnky a praktické príslušenstvo získať výhodnejšie ako inokedy.

Časovo obmedzená ponuka zahŕňa zľavu 20 % na:

  • Strešné nosiče
  • Vaničky do kufra
  • Nosiče bicyklov
  • Strešné boxy
  • Textilné a gumené koberce
Letná akcia 20 % na príalušenstvo Fiat, Fiat Professional, Alfa ROmeo, Jeep, Abarth.
*Akcia platí do konca augusta alebo do vyčerpania zásob.

Leave a Comment