Blog

Výherné dni v KiNEKUS - hlavná výhra - auto na víkend s plnou nádržou
Výherný deň v KiNEKUS – vyhrajte auto na víkend od Auto Becchi

Vážení klienti,
srdečne vás pozývame už túto sobotu, 22.6.2024 od 7:00 do 16:00, na podujatie Výherný deň do žilinskej predajne KiNEKUS na ulici Kamenná 4. Pripravený je pre vás skvelý program a množstvo súťaží.

Program

  • Na deti čaká skákací hrad, živé zvieratká, hudba, maskot – sliepočka Klotilda a ďalšie aktivity
  • Pre dospelých je pripravená praktická skúška najnovšieho sortimentu elektrického a AKU náradia INGCO a výstava vozidiel Jeep a Opel od Auto Becchi.

Súťaže

Nakúpte v tento deň v predajni KiNEKUS na Kamennej ulici 4 v Žiline v akejkoľvek hodnote a následne sa zaregistrujte s bločkom  do súťaže o hlavnú výhru – vozidlo na víkend s plnou nádržou, ktorú sme do súťaže venovali.
Automaticky získate 2 € poukážku na ďalší nákup, cukrovú vatu a možnosť zapojiť sa do ďalších súťaží v dojení kravičky, škrabaní zemiakov alebo zatĺkaní klincov.

Pri nákupe nad 30 € môžete točiť výherným kolesom, na ktorom sa okrem reklamných predmetov Auto Becchi nachádzajú predmety ako napr. panvica, plyšová Klotilda, skrutkovače, záhradný postrekovač a mnoho ďalšieho. Pripravené je aj občerstvenie v podobe sladkých dobrôt s kávičkou alebo domácej klobásky s čapovanou kofolou.

Pre viac informácií o akcii, navštívte webovú stránku KiNEKUS. Tešíme sa na vás už túto sobotu.

Kinekus logo png

Leave a Comment