Požičovňa

Požičanie vozidla cez mobilnú aplikáciu Wible Drive

Požičajte si vozidlo 1 hodinu vopred s aplikáciou Wible Drive. Vhodné riešenie pre fyzické aj právnické osoby. Stiahnite si mobilnú aplikáciu, vyberte si vozidlo u predajcu Kia a jednoducho zaplaťte platobnou kartou cez aplikáciu. Rýchle a jednoduché riešenie bez potreby priameho kontaktovania predajcu.

NOVINKA! Program E-mobilita

Spoločnosť Auto Becchi nasleduje najnovšie trendy a nariadenia Európskej únie. Keďže od roku 2035 sa v Európe majú predávať iba čisto elektrické osobné vozidlá, bez spaľovacích motorov, spoločnosť Auto Becchi si pripravila program E-mobilita.

V Auto Becchi si môžete požičať elektrifikované vozidlo z aktuálnej ponuky E-mobility – hybridné, plug-in hybridné aj čisto elektrické. Objavte moderné technológie a budúcnosť už dnes. Hlavnými výhodami týchto vozidiel je ekonomika prevádzkovania, komfort v interiéri a okamžitá akcelerácia v premávke.

Potrebujete si požičať spoľahlivé auto pre akúkoľvek príležitosť?

Spoločnosť Auto Becchi vykonáva aj služby autopožičovne na krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidla všetkých zastupovaných značiek. Vozidlá sa líšia typmi karosérie, motorizáciami, výbavami, či rôznym počtom miest na sedenie (sedan, kombi, hatchback, elektromobil, SUV, dodávka, van, kabriolet, športové vozidlo…).

U nás si vyberiete vozidlo podľa svojich predstáv a potrieb. Hľadáte svadobné auto, náhradné auto počas servisu alebo dodávku na sťahovanie? Vďaka nášmu širokému portfóliu značiek a teda aj modelov, si u nás nájdete vozidlo na každú príležitosť.

Neváhajte a kontaktujte nás pre aktuálnu ponuku vozidla. Vozidlá sú pravidelne menené a teda máte u nás v Auto Becchi v Žiline istotu, že si požičiavate takmer nové auto. Individuálny a kvalitný prístup ku každému klientovi sú samozrejmosťou.

Kontaktovať