Opel Zafira

🔋 Motor, prevodovka, pohon
Diesel: 2.0 CDTi 177 koní, 8-stupňová automatická prevodovka, pohon predných kolies
Elektrika: 136 koní, 50 alebo 75 kWh batéria, automatická prevodovka

🧰 Servis a záruka
Diesel: 2 roky na celé vozidlo bez obmedzenia počtu kilometrov + ďalšie 3 roky na motor, prevodovku a rozvody s nájazdom 200.000 kilometrov
Elektrické: 5 rokov záruka BASIC (záruka na 5 rokov/200 000km na motor, prevodovku a rozvodovku a k tomu navyše plná Opel asistencia na 5 rokov)

💲Financovanie Opel
Opel FLEXLEASE (leasing)
Opel Paušál (operatívny leasing)

🛜 Mobilná aplikácia
myOpel

📦 Veľkosť a priestor
Verzie: M-L
6-miestna verzia, 8-miestna verzia, 9-miestna verzia

🔝Nadštandardná výbava:
Elektricky nastaviteľné vyhrievané a masážne sedadlá vodiča a spolujazdca s lakťovými a bedernými opierkami, klimatizácia pre zadnú časť kabíny, elektrické bezkľúčové bezdotykové posuvné bočné dvere, Solar Protect® zatmavené okná v zadnej časti, 90% tónovanie, IntelliGrip – volič jazdných režimov, Adaptívny tempomat s funkciou Stop&Go

OPEL ZAFIRA

Opel Zafira je výborným spoločníkom pre všetkých, ktorí sa chcú zviesť v technologicky vyspelom a tichom vozidle. Opel je známy svojou starostlivosťou o posádku a Zafira nie je výnimkou. K dispozícii je viacero verzii, vrátane 6-miestnej biznis verzie s otočnými a posuvnými sedadlami, vďaka čomu sa môžu cestujúci vzadu pozerať z očí do očí. Ku komfortu prispieva zvlášť vyvedená vzduchotechnika a stolíky. Sedadlá sú komfortné a individuálne nezávislé. Pre veľké rodiny alebo pre živnostníkov, ktorí prepravujú viacero osôb je k dispozícii ako 9-miestny mikrobus.  Predné sedadlá majú aj masážnu funkciu.

Po stránke bezpečnosti sú k dispozícii hlavové airbagy aj pre 2. a 3. rad sedadiel, systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu a detekcia ospalosti vodiča. Pre rôzny terén a poveternostné podmienky je k dispozícii systém IntelliGrip, ktorý pomôže vodičovi dostať sa aj z náročných situácií. Vodiča tiež určite poteší predná a 180-stupňová zadná parkovacia kamera či ECO LED svetlomety.

Čím môže ešte Zafira prekvapiť? Tak napríklad vďaka správne navrhnutým rozmerom je vhodná aj do podzemných garáží, bočné posuvné dvere môžu byť elektricky ovládané a ovládanie vozidla je veľmi jednoduché a tiché. Head-up displej, veľké strešné panoramatické sklo a Android Auto/Apple CarPlay spravia zo Zafiry spoločníka na každý deň.

Opel Zafira Electric

Pssst, počujete to ticho? Opel Zafira-e je tiché a komfortné vozidlo pre veľkú rodinu alebo dokonalý spoločník na business cesty. Objavte novú Zafiru u nás v Auto Becchi Opel Žilina.

K dispozícii sú 2 verzie batérií – 50 kWh a 75 kWh. Dojazd je 230 resp. 322 kilometrov, maximálna rýchlosť 130 km/h a výkon 136 koní. Nabitie pri 100 kW nabíjaní na 80 % za 32 resp. 48 minút. Život s elektrickým mikrobusom je jednoduchší, ako by ste si mohli myslieť – návod, ako nabíjať elektromobil.