Opel Vivaro

🔋 Motor, prevodovka, pohon
Diesel: 1.5 CDTI, 102 koní, 6-stupňová manuálna prevodovka
2.0 CDTI (145 alebo 177 koní), 6-stupňová manuálna prevodovka alebo 8-stupňová automatická prevodovka
Elektrika: 136 koní, 50 alebo 75 kWh batéria, automatická prevodovka

🧰 Servis a záruka
Spaľovacie motory: 5 rokov záruka BASIC (záruka na 5 rokov/200 000km na motor, prevodovku a rozvodovku a k tomu navyše plná Opel asistencia na 5 rokov)
Elektrické: 5 rokov záruka BASIC (záruka na 5 rokov/200 000km na motor, prevodovku a rozvodovku a k tomu navyše plná Opel asistencia na 5 rokov)

💲Financovanie Opel
Opel FLEXLEASE (leasing)
Opel Paušál (operatívny leasing)

🛜 Mobilná aplikácia
myOpel

📦 Veľkosť a priestor
Užitočná hmotnosť max.: 845 kg – 1 395 kg
Objem: 3,2 – 6,6 m3
Verzie: M-L

🔝Nadštandardné technológie:
Možnosť zvýšenia zaťaženia, FlexCargo – špeciálne riešenie so sedadlami spolujazdcov, vďaka čomu je možné vytvoriť prepravnú dĺžku až 4 metre a maximálny objem 6,6 m3, elektricky posuvné bočné dvere, 4 druhy karosérie

OPEL VIVARO

Opel Vivaro je to, čo potrebuje každý vodič na prepravu tovaru alebo ľudí. Dpstupné je v 4 prevedeniach: Van, CrewVan, Foldable Crew Van a Kombi. Príďte si vybrať optimálnu verziu k nám do Auto Becchi Opel v Žiline a spoločne vyberieme veľkosť, počet sedadiel aj motorizáciu.

Čo sa týka technológií, Opel Vivaro patrí medzi to najlepšie vo svojej triede. Poskytuje moderné jazdné asistenty, akými sú napríklad systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu,
inteligentný tempomat, detekcia ospalosti.

Viditeľnosť v tomto druhu dodávok môže byť obmedzená, a tak sa dá vozidlo vybaviť zadnými aj prednými parkovacími senzormi vrátane zadnej parkovacej kamery. Parkovaciu kameru je tiež možné použiť ako obraz do spätného zrkadla. Pri manévrovaní pomôžu tiež Bi-xenónové svetlomety a elektronický systém IntelliGrip, ktorý pomáha pri rozjazdoch na rôznych povrchoch.

Bežný komfort spríjemní komfortné sedadlo vodiča nastaviteľné v 6-tich smeroch s lakťovou a bedrovou opierkou, atermické akustické čelné sklo, dažďový senzor, svetelný senzor, vyhrievané predné sedadlá i projekcia smartfónu na obrazovku 7-palcového multimediálneho systému.

Po praktickej stránke sú k dispozícii drevená podlaha v nákladovom priestore s protišmykovou vrstvou a kotevnými bodmi,  odkladací priestor v predných dverách pre 1,5 l fľaše, odkladací priestor pred spolujazdcom, horný, zatvorený, chladený a osvetlený, zadné krídlové dvere plné so 180 ° otváraním.

Neváhajte a prezrite si skladové vozidlá Opel Vivaro. Nenašli ste vozidlo podľa vašich predstáv skladom? Skúste ešte prezrieť ponuku skladových vozidiel Fiat Scudo. Pokiaľ potrebujete odviezť ešte o niečo viac nákladu než 6,6 m3, môže byť skvelou voľbou Opel Movano.

Opel Vivaro Electric

Elektrická verzia modelu Opel Vivaro má k dispozícii prepravný objem v rozmedzí od 5,3 m3 až 6,6 m3 (max. 3 europalety). K dispozícii je v 2 veľkostiach batérií – 50 kWh a 75 kWh. Výkon 136 koní, maximálny krútiaci moment 260 Nm a maximálna rýchlosť je 130 km/h. Dojazd 231 resp. 329 km.

Maximálny výkon nabíjania je 100 kW a pri tomto výkone sa batéria nabije na 80 % za 32 resp 48 minút. Pri výkone 11kW to je 5 resp. 7 hodín. Užitočná hmotnosť sa pohybuje od 925 do 1 163 kg.