Opel Movano

🔋 Motor, prevodovka, pohon
Diesel: 2.2 CDTI (120, 140 alebo 165 koní), 6-stupňová manuálna prevodovka
Elektrika: 122 koní, 37 alebo 75 kWh batéria, automatická prevodovka

🧰 Servis a záruka
Spaľovacie motory: 5 rokov záruka BASIC (záruka na 5 rokov/200 000km na motor, prevodovku a rozvodovku a k tomu navyše plná Opel asistencia na 5 rokov)
Elektrické: 5 rokov záruka BASIC (záruka na 5 rokov/200 000km na motor, prevodovku a rozvodovku a k tomu navyše plná Opel asistencia na 5 rokov)

💲Financovanie Opel
Opel FLEXLEASE (leasing)
Opel Paušál (operatívny leasing)

🛜 Mobilná aplikácia
myOpel

📦 Veľkosť a priestor
Max. užitočné zaťaženie: 835 kg – 1 800 kg
Objem: 8 – 17 m3
Verzie: L1H1 – L4H3

🔝Nadštandardné technológie
Odpružené sedadlo vodiča, 6 typov karosérie, pokročilé jazdné asistenty -systém varovania pred opustením jazdného pruhu, systém varovania pred opustením jazdného pruhu, pokročilý brzdový asistent

OPEL MOVANO

Opel Movano je profesionálnym náradím každého vodiča z povolania. Poriadne naftové motory 2.2 CDTI v 3 výkonových variantoch so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. V tejto kategórii vozidiel sa žiadny downsizing nekoná. Opel Movano v Žiline nájdete v našom salóne Opel Auto Becchi Žilina na ulici Vysokoškolákov 60. Pred návštevou si môžete pozrieť aktuálne skladové vozidlá Opel Movano.

Opel Movano ponúka podľa vašich potrieb niekoľko veľkostných verzií – od L1H1 po L4H3. Movano je k dispozícii ako dodávka, crew cab pre odvoz ľudí, valník a tiež podvozok. Vozidlo je do veľkej miery konfigurovateľné aj počtom sedadiel.

Podobne ako pri osobných vozidlách, aj úžitkové vozidlá Opel sú orientované najmä na vodiča. Prinášajú všetky technologické vychytávky pre profesionálneho vodiča – asistenčné systémy, ktoré proaktívne eliminujú zrážku s ostatnými účastníkmi cestnej premávky, vedia eliminovať mŕtvy uhol pri jazde aj cúvaní.

Okrem toho Movano obsahuje plno praktických odkladacích priestorov ako napríklad držiak tabletu. Okrem toho je možné namontovať už priamo z výroby nezávislé kúrenie Webasto. K dispozícii je navigačný systém alebo volič jazdných režimov Intelligrip, ktorý sa veľmi zíde najmä v zime a v ľahkom teréne. Zosilnené zadné pruženie alebo silnejší alternátor nie sú tiež výnimkou.

Pokiaľ by ste hľadali podobnú dodávku aj s automatickou prevodovkou, odporúčame Fiat Ducato.

Opel Movano Electric

Opel Movano-e v plnej elektrickej sile je určené najmä pre lokálnych doručovateľov – či už čo sa to týka dodávateľského reťazca alebo kuriérov. Elektrické Movano má výkon 122 koní a k dispozícii je v 2 veľkostiach batérií – 37 kWh alebo 75 kWh. Maximálny výkon nabíjania 50 kW zabezpečí nabitie na 80 % za 1 hodinu. Batérie nemajú žiadny vplyv na objem priestoru – ostáva nezmenený na úrovni 17,0 m³ v porovnaní s naftovou verziou. Rovnaké ostáva aj užitočné zaťaženie dodávky – 1285 kg.