Opel Mokka

🐎 Motor, pohon, prevodovka
Benzín: 1.2 TURBO (110/130/136 koní), 6-stupňová manuálna alebo 8-stupňová automatická prevodovka, predný pohon
Diesel: 1.5 CDTI (130 koní), 6-stupňová manuálna prevodovka, predný pohon
Elektromobil: 156 koní

🧰 Servis a záruka
Spaľovacie motory: 2 roky bez obmedzenia nájazdu km + 3 roky na motor, prevodovku a rozvody do 150 000 km. Možnosť dokúpenia 5-ročnej záruky na celé auto

💲Financovanie Opel
Opel FLEXLEASE (leasing)
Opel Paušál (operatívny leasing)

🛜 Mobilná aplikácia
myOpel

⭐ Bezpečnosť
4 hviezdičky v EURO NCAP (2021). Automatické núdzové brzdenie, LED Matrix svetlomety IntelliLux, adaptívny tempomat, detekcia chodcov a cyklistov pred vozidlom, varovanie pred čelnou kolíziou, senzor bočnej vzdialenosti (ochrana bokov)

📱 Infotainment
Multimedia Navi Pro s 10″ dotykovým farebným displejom, 12″ plne digitálny informačný palubný displej ,,Pure Panel“, Android Auto a Apple CarPlay

🪣 Objem batožinového priestoru: 350 litrov

🏁Športové prvky
Na výber niekoľko druhov diskov a farebných kombinácií vozidla, čalúnenie sedadiel kombinácia vinyl/látka GS Line, čierne Jet Black s červenými prvkami, športové pedále z ľahkých zliatin, Čierna predna maska Opel Vizor

OPEL MOKKA

U nás v Opel Auto Becchi v Žiline nazabúdame ani na jeden z najobľúbenejších segmentov vozidiel – mestský crossover/SUV. Opel Mokka je typickým vozidlom tohto segmentu – kombinuje moderný dizajn Opel Vizor s s rôznymi červenými alebo čiernymi prvkami v interiéri a v exteriéri. Opel Mokka má hranatú karosériu s množstvom športových prvkov. Na výber je široká paleta diskov a farebných kombinácií. Samozrejmosťou sú aj športovo ladené sedadlá vrátane použitia Alcantary.

Opel Mokka je moderné vozidlo 21. storočia, ktoré ponúka všetky moderné asistenčné systémy. V ponuke je ako elektromobil alebo ako benzínové, dokonca naftové auto. Dostupné je s manuálnou aj automatickou prevodovkou, takže každý si môže vybrať podľa svojej preferencie. Vďaka prepojeniu s mobilnou aplikáciou máte vždy prehľad o svojom vozidle.

Už základná výbava obsahuje LED svetlá, zadné parkovacie senzory, panoramatickú zadná parkovacia kameru (180°) a kožený volant. V rámci špeciálnych ponúk bývajú dostupné aj zvýhodnené výbavy, napríklad Smile.

Špeciálnou výbavou v tomto modely sú predné LED Matrix svetlá IntelliLux a parkovací asistent, ktorý nájde parkovacie miesto a zaparkuje za vás.

Opel Mokka-e (Electric)

Opel Mokka-e je čisto elektrická verzia modelu Mokka. Ide odostupný a veľmi dobre vybavený elektrický mestský crossover. Dojazd 342 kilometrov, nabitie z 20 % na 80 % za 30 minút (pri výkone 100 kW) a výkon motora 136 koní s točivým momentom 260 Nm. Batéria má kapacitu 50 kWh. Elektrická Mokka má tiež volič jazdných režimov, pre dosiahnutie najvyššej dynamiky a úspornosti.

Pre viac informácií o možnostiach financovania kontaktujte našich predajcov Opel Auto Becchi.
Pozrite si skladové vozidlá Opel Mokka.
Pozrite si skladové vozidlá Opel e-Mokka.