Opel Corsa

🐎 Motor, prevodovka, pohon
Benzín: 1.2 (75/100/130 koní), 5-stupňová manuálna, 6-stupňová manuálna alebo 8-strupňová automatická prevodovka, predný pohon
Hybrid: 1.2 HYBRID (100/136 koní), 6-stupňová automatická, predný pohon

🧰 Servis a záruka
Spaľovacie motory: 2 roky bez obmedzenia nájazdu km + 3 roky na motor, prevodovku a rozvody do 150 000 km
Elektrické: 2 roky bez obmedzenia nájazdu km + 3 roky na motor, prevodovku a rozvody do 200 000 km

💲Financovanie Opel
Opel FLEXLEASE (leasing)
Opel Paušál (operatívny leasing)

🛜 Mobilná aplikácia
myOpel

⭐ Bezpečnosť
Systém detekcie objektov v mŕtvom uhle, automatické núdzové brzdenie, systém rozpoznávania dopravných značiek, asistent jazdy Opel, Intelli-Lux® LED adaptívne matrix svetlá

📱 Infotainment
10″ navigácia Multimedia Navi Pro s chipsetom Snapdragon a umelou inteligenciou, bezdrôtové Android Auto/Apple CarPlay

💺Komfort
Masážne sedadlá, čalúnenie Alcantara, vyhrievané predné sedadlá, vyhrievaný volant

OPEL CORSA

Opel Corsa nebola nikdy modernejšia a viac orientovaná na pohodlie vodiča. Príďte si vyskúšať novú Corsu do Opel Auto Becchi v Žiline, kde vám predstavíme síce malé, no technologicky dospelé auto bez kompromisov.

Modernizácia modelu Corsa prináša zmenu vzhľadu prednej časti – aj Opel Corsa je prispôsobená dizajnérskemu štýlu Opel Vizor, kde je predná čierna maska prepojená so svetlami a na čele sa pýši logo Opel Blitz. V prednej časti určite stoja za zmienku adaptívne predné LED matrix svetlá IntelliLux so 14 segmentami. Tie dokážu tieňovať autá idúce pred vami a napriek maximálnemu výkonu svetiel nebudete nikoho oslepovať.

Nový Opel Corsa má digitálny prístrojový panel a pokročilý multimediálny systém s výkonným hardvérom, vďaka čomu sú načítavanie a odozva na dotyk veľmi rýchle. Vodiča tiež poteší sedačka s masážnou funkciou a s možnosťou nastavenia v 6 smeroch. Rovnaký luxus si môže dokonca vychutnávať aj spolujazdec. Samozrejmosťou je vyhrievanie predných sedadiel aj volantu.

Nová Corsa je tiež veľmi bezpečná a dáva pozor na vodiča – pokiaľ si vodič nevšimne prekážku, vozidlo vie ihneď reagovať aby nedošlo k nehode. Toto mestské auto, samozrejme, ponúka aj 180-stupňovú zadnú kameru pre skvelú orientáciu v meste a parkovacie senzory vpredu a vzadu.

Ponuka motorizácií osloví konzervatívneho aj moderného vodiča. K dispozícii je nepreplňovaný atmosferický motor s výkonom 75 koní, turbom preplňované agregáty a tiež mild-hybridné motory. K dispozícii sú manuálne aj automatické prevodovky podľa preferencie vodiča. Nová Corsa tak vie byť skvelým autom pre kohokoľvek.

V ponuke je 6 farieb karosérie, 5 druhov diskov a verzie výbav GS a Ultimate sú k dispozícii v dvojfarebnom prevedení (čierna strecha + lak karosérie). V rámci komfortu nechýba dokonca ani strešné okno a ambientné podsvietenie v interiéri.

Opel Corsa Electric

Modernizácia sa dotkla aj elektrickej Corsy. Elektrická Corsa má zo všetkých motorizácii najvyšší výkon – 156 koní a krútiaci moment 260 Nm. Akceleráciu z 0-100 km/h zvládne za 8,3 sekundy. Batéria má kapacitu 54 kWh a z 10 % na 80 % je možné vozidlo nabiť za 30 minút pri maximálnom nabíjaní – 100 kW. Vďaka jazdným režimom, dynamike a batériám umiestneným v podlahe je nová Corsa veľmi dynamické auto aj v zákrutách vďaka nízkemu ťažisku. Práve preto je elektrická Corsa práve tá najrýchlejšia z ponuky.

Pre viac informácií o možnostiach financovania kontaktujte našich predajcov Opel Auto Becchi.
Pozrite si skladové vozidlá Opel Corsa.