Opel Combo

🔋 Motor, prevodovka, pohon
Benzín: 1.2 TURBO (110 koní), 6-stupňová manuálna; predný pohon
Diesel: 1.5 CDTI (102 koní alebo 130 koní), 6-stupňová manuálna prevodovka (102/130 koní), 8-stupňová automatická prevodovka (130 koní); predný pohon
Elektrika: EV 136 koní, 50 kWh batéria, automatická prevodovka

🧰 Servis a záruka
Spaľovacie motory: 5 rokov záruka BASIC (záruka na 5 rokov/200 000km na motor, prevodovku a rozvodovku a k tomu navyše plná Opel asistencia na 5 rokov)
Elektrické: 5 rokov záruka BASIC (záruka na 5 rokov/200 000km na motor, prevodovku a rozvodovku a k tomu navyše plná Opel asistencia na 5 rokov)

💲Financovanie Opel
Opel FLEXLEASE (leasing)
Opel Paušál (operatívny leasing)

🛜 Mobilná aplikácia
myOpel

📦 Veľkosť a priestor
2 europalety
3,3 – 4,4 m3
583 – 908 kg (EV 582 – 638 kg)

🔝Nadštandardné technológie
Matrixové predné LED svetlá, digitálny prístrojový panel, 18 asistenčných systémov

OPEL COMBO

Nový Opel Combo 2024 je úžitkovým vozidlom pre skutočných profesionálov v Žiline a na celom Slovensku. Podobne ako osobné vozidlá, aj úžitkové vozidlá Opel sa orientujú primárne na vodiča, či už ide o komfort, jazdné vlastnosti alebo praktickosť. Objavte Opel Combo v Auto Becchi na pobočke Opel v Žiline.

Nový Opel Combo prichádza s prepracovanou prednou časťou vozidla. Opel Combo vzhľadom nadväzuje na charakteristický dizajn nazývaný Opel Vizor. Aj vďaka tomu mohli inžinieri navrhnúť a aplikovať úplne nové predné matrixové IntelliLux LED svetlá so 14 prvkami. Tieto svetlá dokážu automaticky tieňovať vozidlá idúce pred vami, a tak aj v diaľkovom režime budete v noci výborne vidieť na cestu bez oslepovania vodičov pred vozidlom. Je to vďaka tomu, že dokážu upravovať vzdialenosť a rozloženie svetelného kužeľa.

Opel Combo je rovnako ako predchodca k dispozícii ako dodávka alebo crew cab, t.j. 2 alebo 3 miesta vpredu alebo 5-miestna dvojkabína. Pre viac možností ohľadom počtu sedadiel a o dostupných veľkostiach kontaktujte nášho predajcu Opel v Žiline.

Okrem zmeneného dizajnu a predných LED matrix svetiel Opel Combo prináša niekoľko ďalších pokrokových technológií. Ide napríklad o nový digitálny prístrojový panel s úplne novým 10-palcovým multimediálnym systémom, ktorý používa najmodernejší procesor Snapdragon od spoločnosti Qualcomm, ktorý patrí medzi špičku vo svete smartfónov. Vďaka Snapdragon procesoru je multimediálny systém plynulý a responzívny, čo vodičovi výrazne zjednodušuje jeho prácu. Navyše, je bezdrôtovo kompatibilný s Android Auto a Apple CarPlay.

Opel Combo Electric

Opel Combo-e je plne elektrická dodávka.  Tešiť sa môžete na výkon 136 koní, 50 kWh batériu a zároveň rovnaký priestor ako v spaľovacej verzii. Dojazd je zvýšený na 330 km. Vo výbave sa nachádza aj tepelné čerpadlo, ktoré sa stará o dojazd a komfort posádky pri nízkych teplotách.

Maximálny výkon DC nabíjania je až 100 kW (bez príplatku), teda akumulátor nabijete na rýchlonabíjačke na 80 % za 30 minút. V ostatných prípadoch je k dispozícii 7,4 kW A nabíjanie alebo príplatkové 11 kW tiež AC nabíjanie. Viac informácií o nabíjaní elektromobilov nájdete v našom článku: Návod na nabíjanie elektromobilu.

Pod novým volantom si viete páčkami meniť intenzitu rekuperácie. Opel Combo tiež disponuje digitálnym spätným zrkadlom, ktoré spolupracuje s kamerou nad zadnými dverami a v spätnom zrkadle spolujazdca. Viete si vďaka tomu pohodlne prepínať záber z jednotlivých kamier a dôkladne tak preveriť mŕtvy uhol.

Pozrite si skladové vozidlá Opel Combo.
Pokiaľ hľadáte alternatívu, z našej ponuky Auto Becchi odporúčame užitkové vozidlo Fiat Doblo.