Kia XCeed

Kia XCeed

V Auto Becchi v Žiline môžete vidieť aj novú Kia XCeed. Tento model ponúka dizajn, ktorý poteší vaše zmysly a prekoná vaše očakávania. Prináša nápadné a pútavé vylepšenia ako nové koncové svetlá LED, špecializovanú mriežku, športové spodné nasávanie vzduchu či prepracovaný nárazník. Výrazne tmavé matné chrómové vložky a nový špecializovaný dizajn GT-line diskov kolies z ľahkých zliatin veľkosti 18” vytvárajú dokonalý vzhľad crossoveru a ešte viac pozdvihujú jeho športovú estetiku. Dizajn zadnej časti nového modelu Kia XCeed s nízkym uhlom a výrazným zadným nárazníkom je vylepšený o športový výfuk a nový difúzor s lesklou čiernou klznou doskou.

V interiéri na vás čaká štýl, komfort a konektivita. Kabína nového modelu Kia XCeed vytvára novú definíciu športovej jazdy. Lesklý čierny panel s radením PRND dodáva vozidlu ešte viac odvahy a nové spätné zrkadlo s tenkou obrubou len podčiarkuje jeho športový štýl. Vďaka novo navrhnutým ovládacím štítkom budete mať všetky technické funkcie pohodlne na dosah ruky. Vysoká poloha za volantom poskytuje dokonalý prehľad o dianí okolo vozidla. Interiér je navrhnutý tak, aby ste mali dostatok priestoru vy aj ostatní pasažieri. Kia XCeed vás teda prekvapí veľkorysým priestorom na hlavu a nohy.

Pozrite si skladové vozidlá Kia XCeed.

Kia Relax - Kia XCeed na operatívny leasing

Crossover Kia XCeed už od 299 € mesačne. *

Objav operatívny lízing Kia XCeed Relax s výhodnou splátkou a využi okamžitú dostupnosť vozidiel. Operatívny lízing zahŕňa registráciu auta, komplexné poistenie, cestnú daň, servis a asistenčnú službu s náhradným vozidlom na 5 dní.

 

Kia XCeed Silver

1,5 T-GDi manuál M6
už od 299 € mesačne s DPH

Kia Niro Plug-In Hybrid

Kia XCeed Silver

1,5 T-GDi automat 7DCT
už od 329 € mesačne s DPH

 

Kia XCeed

* Mesačná splátka je kalkulovaná na 36 mesiacov s nájazdom 10 000 km ročne (nájazd je možné upraviť aj na vyšší). Ponuka platí na limitovaný počet vozidiel, do vypredania zásob. Obrázky sú ilustračné.