Kia Sorento

Kia Sorento Diesel 2025 z Auto Becchi v Žiline. Odfotené v modernizovanom salóne Kia s prírodným drevom. Na fotofrafii je nové Sorento tmavej zelenej farby s novou prednou časťou, pripomínajúcou model EV9.

🐎 Výkon a pohon
2.2 CRDi – naftový preplňovaný 4-valec, 193 koní – 440 Nm, pohon všetkých kolies, 8-stupňová dvojspojková automatická prevodovka

🧰 Servis a záruka
7-ročná záruka Kia alebo 150 000 km (prvé 3 roky bez obmedzenia km)
5-ročná záruka na lak a 12-ročná záruka na prehrdzavenie
7-ročná aktualizácia máp

💲Financovanie Kia
Kia Select, mesačné splátky, štvrtiny, úver, operatívny leasing

🛜 Mobilná aplikácia
Kia Connect

⭐ Bezpečnosť
rozpoznávanie vodiča podľa odtlačku prsta, digitálny kľúč, 9 airbagov, inteligentný parkovací systém s diaľkovým ovládaním, inteligentný adaptívny tempomat na základe máp, asistent jazdy na diaľnici s podporou zmeny jazdného pruhu

📱 Infotainment
Plne digitálny palubný počítač 2x 12,3” LCD displej, Apple CarPlay, Android Auto, bezdrôtové aktualizácie prostredníctvom vzduchu (OTA)

💺Komfort a technológie
Audiosystém BOSE s externým zosilňovačom a 12 reproduktormi, 6-miestna verzia s relaxačnými sedadlami v druhom rade, digitálne vnútorné spätné zrkadlo, čalúnenie sedadiel prémiovou kožou Nappa inteligentný parkovací asistent s diaľkovým ovládaním, 360° parkovacia kamera, prémiové, elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča s pamäťovou, relaxačnou a masážnou funkciou vrátane bedrovej opierky, automatické udržiavanie svetlej výšky zadnej nápravy, ventilované predné sedadlá

Kia Sorento

Objavte nový model Kia Sorento u nás v Auto Becchi v Žiline. Tak ako pred-faceliftová verzia, ponúka modernizované Sorento skvelý pomer výbavy a ceny. Najdostupnejšia verzia je už iba vo výbave Gold a najvyššia výbava je Platinum. Najdostupnejšie Sorento je k dispozícii s naftovým motorom 2.2 CRDi, ktorý je bez akejkoľvek elektrifikácie. Sorento je tak najväčší model Kia s čisto spaľovacím motorom dostupný oficiálne v Európe.

Medzi prednosti modelu Kia Sorento patrí možnosť 6-miestnej alebo 7-miestnej verzie. Už v základnej výbave sú k dispozícii sedadlá z eko kože a vo výbave Platinum sedadlá z prémiovej kože Nappa. Vo výbave Platinum nechýba ani masážna funkcia sedadla vodiča.

Kia Sorento diesel ponúka palivovú nádrž o objeme až 67 litrov, čo pri priemernej kombinovanej spotrebe 6,7 l/100 km znamená teoretický dojazd až 1 000 km. Potrebné je aj dolievať AdBlue, pre ktoré je určená nádrž o objeme 14 litrov. Systém Terrain Mode Select umožňuje plynulý prechod medzi jazdnými režimami (Eco, Comfort, Sport, Smart) a režimami do terénu (Snow, Mud, Sand).

Sorento diesel je vhodné ako rodinné dovolenkové vozidlo alebo aj ako firemné vozidlo, ktoré je vhodné na dlhé pracovné cesty. Sorento ponúka možnosť ovládania klimatizácie aj v 3. rade sedadiel. Objem batožinového priestoru 5-miestnej verzie je 705 litrov. 6-miestna a 7-miestna verzia má objem 902 litrov a v prípade rozloženia 3.radu sedadiel objem 179 litrov.

Pozrite si skladové vozidlá Kia Sorento.