Kia Sorento Hybrid

🐎 Výkon a pohon
1.6 T-GDI – benzínový preplňovaný 4-valec, 215 koní – 350 Nm, pohon všetkých kolies, 6-stupňová automatická prevodovka

🧰 Servis a záruka
7-ročná záruka Kia alebo 150 000 km (prvé 3 roky bez obmedzenia km)
5-ročná záruka na lak a 12-ročná záruka na prehrdzavenie
7-ročná aktualizácia máp

💲Financovanie Kia
Kia Select, mesačné splátky, štvrtiny, úver, operatívny leasing

🛜 Mobilná aplikácia
Kia Connect

⭐ Bezpečnosť
rozpoznávanie vodiča podľa odtlačku prsta, digitálny kľúč, 9 airbagov, inteligentný parkovací systém s diaľkovým ovládaním, inteligentný adaptívny tempomat na základe máp, asistent jazdy na diaľnici s podporou zmeny jazdného pruhu

📱 Infotainment
Plne digitálny palubný počítač 2x 12,3” LCD displej, Apple CarPlay, Android Auto, bezdrôtové aktualizácie prostredníctvom vzduchu (OTA)

💺Komfort a technológie
Audiosystém BOSE s externým zosilňovačom a 12 reproduktormi, 6-miestna verzia s relaxačnými sedadlami v druhom rade, digitálne vnútorné spätné zrkadlo, čalúnenie sedadiel prémiovou kožou Nappa inteligentný parkovací asistent s diaľkovým ovládaním, 360° parkovacia kamera, prémiové, elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča s pamäťovou, relaxačnou a masážnou funkciou vrátane bedrovej opierky, automatické udržiavanie svetlej výšky zadnej nápravy, ventilované predné sedadlá

Kia Sorento Hybrid

Objavte nový model Kia Sorento Hybrid u nás v Auto Becchi v Žiline. Nové Sorento Hybrid vás ihneď zaujme svojím veľkolepým a luxusným vzhľadom v interiéri aj exteriéri. Hybridná verzia je vhodná pre rodiny, ktoré často potrebujú napríklad rozvoz detí po meste. Vybrať si môžete z 2 druhov interiéru, 10 lakov karosérie, 1 dizajnu diskov. Veľký a priestranný interiér ponúka dostatok miesta pre všetkých pasažierov vo všetkých smeroch.

Ambientné podsvietenie a audiosystém Bose zabezpečia, že sa budete cítiť ako v limuzíne a pritom sa budete môcť vydať aj do terénu. Vďaka voliču jazdných režimov a štandardnému pohonu všetkých kolies vás Sorento nezradí na žiadnej ceste. K tomu celá rada asistenčných systémov vás bude strážiť vo dne v noci.

Prvky výbavy sú totožné s plug-in hybridnou verziou nového Sorenta. Rozdiel je vo veľkosti batérie, v spotrebe a aj v dynamike. Hybridná verzia má oproti naftovej verzii o 22 koní vyšší výkon, ale o 90 Nm nižší točivý moment. Napriek tomu je zrýchlenie z 0-100 km/h o 0,1 sekundy lepšie než v prípade naftovej verzie – 9,4 sekundy vs. 9,5 sekundy. Maximálna rýchlosť hybridnej verzie Sorenta je 193 km/h, rovnaká ako plug-in hybridnej verzie.

Sorento hybrid má až 67 litrovú nádrž a batériu s kapacitou 1,49 kWh. Kombinovaná priemerná spotreba je 7,5 l/100 km. Objem batožinového priestoru 5-miestnej verzie je 697 litrov, 6 a 7-miestnej verzie 902 litrov so sklopenými sedadlami, s rozloženými sedadlami 179 litrov.

Pozrite si skladové vozidlá Kia Sorento Hybrid.