JEEP Avenger

Jeep Avenger

Objavte model Jeep Avenger u nás v Auto Becchi v Žiline. Nový Jeep Avenger je teraz dostupný aj s 1,2-litrovým motorom s výkonom 100 koní a 6-stupňovou manuálnou aj automatickou prevodovkou. Dizajn karosérie vás zaujme už na prvý pohľad. Jeho nezameniteľný dizajn zaručujú 17“ disky z ľahkej zliatiny, charakteristická mriežka masky s kontrastnou čiernou strechou či ochranné obklady. FULL LED svetlomety vám dokonale osvetlia vozovku v nepriaznivom počasí i  v noci. Jeho technológie Selec-Terrain® a Hill Descent Control vám umožnia jazdu v akýchkoľvek poveternostných podmienkach a na akomkoľvek povrchu cesty.  Nerobí mu problém dážď, sneh či šmykľavá cesta.

Jeep® Avenger je k dispozícii aj vo forme operatívneho lízingu, vďaka ktorému budete jazdiť úplne bez starostí. Limitovaná edícia Jeep® Avenger ADVENTURE už od 270 € s DPH / mesačne*, bez akontácie, vrátane servisu, poistenia a asistenčnej služby s náhradným vozidlom. Navyše, vďaka záruke 200 000 km/5 rokov ide o výbornú voľbu pre firemných zákazníkov.

Prepracovaný a moderný interiér je spojením vysokej funkčnosti a digitálnej konektivity. V novom modeli Jeep® Avenger nájdete 100 % digitálne užívateľské rozhranie, ktoré tvoria dotykový displej infotainmentu Uconnect™ a 10,25“ plne digitálny prístrojový panel. Tiež vás prekvapí veľké množstvo odkladacích priestorov a batožinový priestor s objemom 355 l. Počas dlhej jazdy oceníte aj pohodlné a kvalitné sedadlá. Jeep Avenger má tiež bezdotykové elektrické otváranie batožinového priestoru. Dvere batožinového priestoru tak môžete otvoriť a zatvoriť bez použitia rúk. Senzor bezdotykového ovládania pod zadným nárazníkom sa aktivuje jednoduchým pohybom nohy.

Pozrite si skladové vozidlá Jeep.