Blog

Jeep u nás v Auto Becchi!

Milí klienti,

dovoľujeme si Vám oznámiť skvelú novinku. Portfólio ponúkaných vozidiel sa rozrástlo o výnimočnú značku Jeep, ktorá patrí do koncernu FCA spolu s už ponúkanými značkami Fiat, Alfa Romeo, Abarth a Fiat Professional.

Jeep v Žiline so skvelými službami

Keďže segment SUV je už nejaký čas na vzostupe, rozhodli sme sa do nášho portfólia pridať aj túto značku. Jeep počas celej svojej éry vyrába iba terénne založené vozidlá, od čoho vznikol aj slovenský ľudový názov pre terénne autá – “džíp”. Práve toto pomenovanie bolo predchodcom názvu SUV vozidiel, ktoré sú dnes na celom európskom trhu tak žiadané.

Auto Becchi ako autorizovaný predajca a servisné stredisko vozidiel Jeep zastrešuje predaj, záručný servis aj pozáručný servis na vozidlá Jeep nielen v rámci Žiliny, ale tak ako pri ostatných značkách, ani Jeep nie je výnimkou, že naše služby môžeme ponúknuť vodičom z celej Európy. Vďaka tomu si u nás môžete uplatniť všetky výhody, akými sú napríklad 5-ročná Jeep záruka, opravy vozidiel po poistných udalostiach a samozrejme rôzne spôsoby výhodného financovania nových alebo aj jazdených vozidiel z nášho portfólia.

Momentálne máme na sklade prvé modely Jeepov. Vyskúšať si samozrejme môžete aj predvádzacie vozidlo Jeep Compass. Ako pôvodom pravé americké auto ponúka Jeep Compass bohatý komfort a veľkorysý vnútorný priestor. Vodičovi ponúka skvelý posed za volantom a výborný výhľad z vozidla. A samozrejme, s týmto autom môžete nielen brázdiť slovenské diaľnice, ale hlavne si ho môžete vychutnať v teréne a okúsiť pravé off-road zážitky.

Potenciál Jeepu v Európe a na Slovensku

Výkonným riaditeľom celého koncernu FCA je pán Michael Manley, ktorý bol predtým výkonným riaditeľom značky Jeep. Dá sa teda predpokladať, že práve tejto značke bude v koncerne FCA venovaná najväčšia pozornosť z pohľadu inovácií a vývoja a to jednak kvôli neustálemu rastu segmentu SUV a tiež vzhľadom na minulé pôsobenie výkonného riaditeľa.

Hneď v tomto roku očakávame aj veľké novinky. Jeep Compass sa začína vyrábať na európskom kontinente, konkrétne v Taliansku vo fabrike Melfi. Tu sa bude Jeep Compass vyrábať pre celý európsky trh a bude mierne upravený pre potreby európskeho zákazníka. Pozmení sa dizajn, zlepší sa infotainment, upravia sa tlmiče i ľahkosť riadenia volantu. Najdôležitejšie však je, že európska verzia modelu bude ešte aj úspornejšia. Nový hybridný pohon je to, čo je pre automobilky pôsobiace na európskom trhu veľmi dôležité.

Spolu s menším bratom Jeepom Renegade sa do ponuky dostane nový hybridný pohon 4xe, ktorý bude kombinovať pohon 4×4 so spaľovacím a elektrickým motorom. Verzie s pohonom prednej nápravy dostanú nové benzínové a modernizované naftové motory spĺňajúce aktuálne európske emisné normy.

Ak ste zvedaví na schopnosti Jeepu na našich cestách, kontaktujte nás ohľadom skúšobnej jazdy.

Máte sa teda u nás na čo tešiť ?

 

Váš tím Auto Becchi

Leave a Comment