Fiat 600

🔋 Motor, pohon, prevodovka
Electrický: 156 koní, 260 Nm, pohon predných kolies, automatická

🧰 Servis a záruka
200 000 km/5 rokov

💲Financovanie
Plná suma – prevod
Lízing

🛜 Mobilná aplikácia
FIAT

⭐ Bezpečnosť
Autonómne riadenie 2. úrovne, volič jazdných režimov

📱 Infotainment
Digitálny prístrojový panel 7″ a 10,25″ multimediálny systém UConnect s Full HD displejom a navigáciou, bezdrôtové Android Auto a Apple CarPlay, 180-stupňová zadná parkovacia kamera s dynamickými čiarami

💺Komfort
Sedadlo vodiča elektricky nastaviteľné v 6 smeroch s masážnou funkciou a bedrovou opierkou, ambientné osvetlenie interiéru, možnosť vyhriatia/vychladenia interiéru vozidla pred jazdou

🔌 Nabíjací kábel Mode 3 pre verejné stanice

FIAT 600

Fiat 600 nadväzuje na svojho historického predchodcu nie len svojím vzhľadom, ale aj celkovým prístupom k autu. Veľmi jednoduché auto v interiéri, ktoré sa hravo ovláda a vďaka tomu môže slúžiť ako dokonalé služobné auto. Keďže Fiat sa orientuje primárne na mestské autá, výnimkou ani nie je 600vka. Mäkký podvozok a svetlá výška takmer 20 cm zabezpečí, že so 600vkou môžete kľudne jazdiť po rozbitých cestách s vysokými obrubníkmi bez obáv.

V rámci výbavy nechýba moderný multimediálny systém UConnect s uhlopriečkou 10,25 palcov a Full HD rozlíšením. V ňom je použitý moderný čip, vďaka čomu je displej responzívny a úplne plynulý. Samozrejmosťou je bezdrôtový systém Android Auto a Apple CarPlay. Na palube nechýbajú ani všetky moderné jazdné asistenty.

Fiat 600 je prvým modelom automobilky, ktorý nadväzuje na kampaň „No Grey“. To znamená, že modely Fiat už nebudú viac k dispozícii v nudných sivých farbách, ale k dispozícii len v živých farbách alebo vo farbách laku, ktoré pripomínajú krásy Talianska.

Základná verzia Fiat 600 (RED) je k dispozícii v červenej, bielej a čiernej farbe, kým pri vyššej výbave sú k dispozícii metalické farby farby ako napríklad Sun of Italy (Talianske slnko), Sea of Italy (Talianske more), Earth of Italy (Talianska zem – piesok) a Sky of Italy (Talianske nebo).

Fiat je partnerom organizácie (RED), ktorá podporuje liečbu ľudí v Afrike najmä s diagnózou AIDS. Určitá suma z každého vozidla edície (RED) putuje tejto organizácii.

Fiat 600e

Fiat 600e je aktuálne jediná dostupná verzia tohto modelu. Neskôr, v priebehu roka 2024 dorazí aj hybridná verzia s automatickou prevodovkou. Elektrický Fiat 600 ponúka mimoriadne jednoduché ovládanie vozidla, komfortný podvozok a čo je najpodstatnejšie, nízku spotrebu v praxi – v meste na úrovni iba 11,3 kWh/100 km. K nízkej spotrebe napomáha aj nízka pohotovostná hmotnosť na danú triedu, 1 520 kg.

Udávaný dojazd podľa WLTP je až 600 km v mestskom cykle, nabitie z 10 % do 80 % za 30 minút a výkon 156 koní. Energia sa ukladá do lítiovo-iónového akumulátora s kapacitou 54 kWh. Maximálny výkon nabíjania je 100 kW. Maximálna rýchlosť je 150 km/h a zrýchlenie z 0-100 km/h za 9 sekúnd.

Pre viac informácií o možnostiach financovania kontaktujte našich predajcov Fiat Auto Becchi v Žiline.
Pozrite si skladové vozidlá Fiat 600.