Aktuality

Nový Fiat Ducato

Nové Ducato ponúka tri varianty interiéru - Classic, Tecno a Lounge - s rôznymi úrovňami vycibrenosti a elegancie. Zmienku si zaslúžia nové sedadlá ponúkajúce špičkový komfort alebo držiak nápojov zabudovaný do stredovej konzoly. Nové Ducato je tiež prvým vozidlom v segmente ponúkajúcim exkluzívny multifunkčný držiak uprostred prístrojového panelu, ktorý je vhodný pre tablety, chytré telefóny a tiež ako držiak papierov.

Nové Ducato je charakteristické dynamikou a výrazným vzhľadom. Pochváliť sa navyše môže aj najnižšími emisiami a spotrebou paliva s celom segmente: 5,8 l/100 km a 158 g CO2/km v režime NEDC. Tieto parametre sú výsledkom radu inovatívnych motorov MultiJet II Euro 5+: 2.0 MultiJet 115 ka 280 Nm (5stupňová prevodovka); 2.3 MultiJet 130 k a 320 Nm (6stupňová prevodovka); 2.3 MultiJet 150 k a 350 Nm (6stupňová prevodovka); 3.0 MultiJet 180 k a 400 Nm (6stupňová prevodovka). Motory MultiJet 2.3 a 3.0 je možné kombinovať s prevodovkou Comfort Matic, samozrejme s optimalizovaným nastavením pre najrôznejšie jazdné podmienky a využitie vozidla.

Charakteristická spoľahlivosť a robustnosť predchádzajúcej generácie boli posilnené vďaka skúsenostiam získaným prevádzkou modelu Ducato po celom svete. Nové

Ducato je koncipované ako globálny produkt, aby preukázalo špičkové schopnosti v mnohých oblastiach prepravy osôb aj nákladu. Vďaka zosilneniu karosérie ponúka väčšiu robustnosť a spoľahlivosť, ďalej lepšie brzdy, výkon a zavesenie kolies a spojku. Nové Ducato sa môže pochváliť najvyššou celkovou hmotnosťou (cez 4,4 tony) a užitočnou hmotnosťou (cez 2,1 tony u dodávok) v segmente vozidiel s jednomontážou na zadnej náprave.

Nové Ducato urobilo výrazný krok tiež v zmysle účinnosti a prevádzkových nákladov, redukcii hmotnosti a zvýšení užitočného zaťaženia. To všetko vďaka starostlivej práci konštruktérov s materiálmi a komponentmi. Napríklad zadné zavesenie kolies využíva kompozitný materiál. Ponuka pohonných jednotiek je rozsiahlejšia, komplexnejšia a potvrdzuje stratégiu značky Fiat Professional „one - mission - one engine".

Ducato demonštruje svoje špičkové postavenie tiež vysoko modernými technológiami. Reč je o najmodernejších bezpečnostných a asistenčných systémoch, ako aj nových infotelematických zariadeniach. Príkladom môže byť elektronická kontrola stability ESP, ktorá je ponúkaná ako štandardný prvok v rámci celého radu. Tá bola navyše doplnená o kontrolu proti prevráteniu, ktorá zvyšuje komfort a chráni prepravovaný náklad pred neočakávaným pohybom, a detekciou zaťaženia LAC. Nechýba funkcia Hill Holder, protišmykový systém ASR a elektronický brzdový asistent EBA.

Pre lepšiu manévrovateľnosť a jazdný komfort je v kombinácii s motormi MultiJet 2.3 a 3.0 štandardne ponúkaný variabilný posilňovač riadenia Servotronic. Voliť je možné aj ďalšie asistenčné systémy, akými sú Traction+ (spolu s funkciou Hill Descent Control), sledovanie jazdných pruhov a systém rozpoznávania dopravného značenia.

Vysoká technologická úroveň je zrejmá aj v oblasti infotelematických zariadení. Nový model ponúka u všetkých rádií štandardne technológiu Bluetooth a MP3 prehrávač, vrcholné verzie potom zahŕňajú navyše 5palcovou farebnú dotykovú obrazovku, cúvaciu kameru, zabudovanú navigáciu a digitálne rádio DAB.

Nový model značky Fiat Professional ponúka najširšiu paletu vozidiel s pohonom predných kolies. Kombináciou rôznych variantov karosérií, motorov a ďalších mechanických komponentov je možné vytvoriť až 10 000 rôznych variantov pre prepravu nákladu, osôb alebo podvozkov pre ďalšie dostavbu. Rad dodávkových verzií ponúka voľbu medzi 8 objemami nákladového priestoru v rozmedzí 8 až 17 m³ a môže sa pochváliť najlepšou účinnosťou v celom segmente. Nové Ducato bude v prípade dodávok k dispozícii v štyroch dĺžkach a troch výškach karosérie, podvozky pre ďalšiu dostavbu potom ponúknu šesť dĺžok.

Kontakty

Auto Becchi, s.r.o.
Pri Celulózke 3631, 010 01 Žilina

Tel.: 041/511 61 00
e-mail: info@autobecchi.sk


OTVÁRACIE HODINY

Predaj vozidiel KIA:

Košická 1601, 010 01  Žilina
Pondelok-Piatok: od 8:00 do 17:00
Sobota:                od 9:00 do 13:00
Nedeľa:                ZATVORENÉ

Predaj vozidiel Abarth, Fiat a Alfa Romeo:

Pri Celulózke 3631, 010 01  Žilina
Pondelok-Piatok: od 8:00 do 17:00
Sobota:                od 9:00 do 13:00
Nedeľa:                ZATVORENÉ

Servis a predaj náhradných dielov KIA:

Košická 1601, 010 01  Žilina
Pondelok-Piatok: od 7:00 do 17:00
Sobota:                od 7:30 do 13:00
Nedeľa:                ZATVORENÉ

Servis a predaj náhradných dielov Abarth, Fiat a Alfa Romeo:

Pri Celulózke 3631, 010 01  Žilina
Pondelok-Piatok: 7:00 - 17:00

 

Aktuality

03. 05. 2017

NOVÝ SHOWROOM Abarth, Fiat, Alfa Romeo, Fiat Professional

Nový showroom spoločnosti Auto Becchi

Viac informácií

Copyright © 2012 Picabo.cz, a.s. Všetky práva vyhradené

Powered by Picabo Webadmin